residence residence residence

Rezidence Bohemia

Rezidence Bohemia se nachází ve světoznámých lázních Karlovy Vary v ulici Libušina, odkud majitelům nových moderních bytů nabízí ojedinělý výhled na lázeňské a historické centrum s léčivými prameny a kolonádami.

Rezidence leží v těsném sousedství lázeňského sanatoria Imperial ****, do kterého jsou přivedeny nejdůležitější léčebné prameny a které tak hostům nabízí komplexní spektrum lázeňských a wellness procedur a bohaté sportovní a kulturní vyžití (baleno provoz, bazén, tenisové kurty, fitness centrum, krytý golfový trenažér, konzerty, výstavy). Přímo do hotelu Imperial **** jsou take přivedeny nejdůležitější léčebné prameny. Rychlé spojení s lázeňským centrem zajišťuje lanová dráha s nástupní stanicí u objektu.

Od karlovarského letiště je Rezidence Bohemia vzdálena pouhých 10 minut jízdy. V okolí se nachází čtyři golfová hřiště, která jsou dostupná od 10 do 20 minut jízdy vozem.

Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou světoznámé lázeňské město, které návštěvníkům nabízí mimořádnou kombinaci krásné přírody, bohatých zdrojů teplých I studených léčivých pramenů a množství hitorických památek.

Toto největší české lázeňské město je proto díky své kulturní a lázeňské tradici již vice než 600 let vyhledáváno velkým množstvým návštěvníků ze všech zemí světa. Mezi ty nejslavnější patří bezesporu ruský car Petr Veliký a německý básník J. W. Goethe.

Karlovy Vary byly založeny ve 14. století českým králem Karelm IV. a většina architektonických památek pochází z 18. a 19. století.

Karlovy Vary nabízí staletími prověřenou lázeňskou léčbu, která je založena zejména na pitných kůrách, minerálních koupelích, slatinných a parafínových zábalech, klasických a podvodních masážích a mnoha dalších.

Karlovy Vary prosluly take výrobou bylinného likéru Becherovka, výrobky sklárny Moser, konáním Mezinárodního filmového festivalu a tradičními lázeňskými oplatkami.

Lázně jsou vdzáleny pouhých 50 km od Německa a 120 km od hlavního města Praha.

residence residence